Produkty

Led osvetlenie ako ho nepoznáte

Rada by som vám predstavila novú modernú a inovatívnu techonologickú vychytávku, ktorou sú led pásy. Viete o tom, že svietia rôznymi farbami a riadia sa jednoducho na diaľku ovládačom? Možno ste to vedeli a možno nie. Ak nie, prinášam vám pár rád, kde ich môžete použiť. Čo tak použitie do kuchyne, kúpeľne alebo obývacej izby? Je to boom na trhu. Aj mnohí dizajnéri používajú práve pri realizácii svojich projektov práve led pásy. A to pre ich jednoduchú montáž a kvalitné osvetlenie.

house-2609712_640

Navyše sú dostupné v rôznych farebných prevedeniach a stievacích efektov. V mnohých slovenských domácnostiach však tiež nájdeme led osvetlenie https://www.ledprodukt.sk/ pomocou led pásov. Sú šikovné, všestranné, nezaberajú veľa miesta a navyše sú veľmi úsporné. Dokážu vám ročne usporiť aj niekoľko desiatok eur za elektrickú energiu. A to sa už oplatí. Ani nie sú drahé, takže si ich môže zakúpiť hocijaký obyčajný človek aj s minimálnou mzdou. Ich dlhá životnosť vás ohúri. Je to aj desiatky rokov. Navyše si ich môžete namontovať aj vy sami a nepotrebujete žiadnu vysokú školu na montáž led osvetlenia. Je to naozaj jednoduché. Pomocou samolepiacich pásikov si ich viete namontovať aj pod kuchynskú linku alebo do tmavých kútov po celom vašom panelákovom byte alebo rodinnom dome. Je len na vás, kde sa vám budú vhodne hodiť. Toto osvetlenie naozaj vytvára dostačujúce svetlo, takže si nepokazíte oči. Chráni vaše zdravie a je ekologické. Ak je led pás príliš dlhý, viete ho jednoducho skrátiť nožničkami a následne nalepiť na určenú plochu.

31344_ziarovka-240v-75w-e27-cira-56x98mm-shockproof

Plocha na nalepenie musí byť vyčistená, odmastená a hladká. Ak nie je, pás vám tam nebude jednoducho držať. Led pásy je možné zakúpiť v rôznom prevedení. Medzi zákazníkmi je obľúbená dĺžka päť metrov. Zaujímavou vychytávkou je u niektorých sád spojka v tvare písmena L, vďaka ktorej je možná aj inštalácia do rohov, hlavne keď sú dosť tmavé a potrebujú osvetliť vhodným led osvetlením.