Nezařazené

Čo o vás prezrádza váš obľúbený kvet?

Tulipán, gerbera, fialka, sedmokráska, ruža či orchidea. Našli ste medzi vymenovanými váš obľúbený kvet ? Tak čítajte ďalej a dozviete sa, čo za osobnosť sa vo vás ukrýva.

dřevo

  • Tulipán

Je váš obľúbený kvet tulipán? Ste človek, ktorý jednoducho rozkvitá, užívate si život a prvé jarné dni plnými dúškami. Rada sa obklopujete ľuďmi a peknými vecami. Máte veľa energie, životnej radosti a toto je to čo na vás vaše okolie miluje. Váš entuziazmus je jednoducho nákazlivý!
 

  • Gerbera

Vzrušujúca cesta, návšteva novej krajiny alebo exotickej reštaurácie bez vás? Nepredstaviteľné! Nemáte rada stereotyp, okolo vás sa vždy niečo musí diať. Ste odvážna a nezľaknete sa nových výziev. Aj čo sa týka štýlu, odvážite sa na zmeny a rada experimentujete napríklad s účesom alebo make-upom. Jedno je isté: Nuda s vami nehrozí!
 

  • Sedmokráska

Priatelia, rodina a váš partner sa na vás môžu vždy a v každej situácii spoľahnúť. Na prvom mieste je pre vás úprimnosť, vernosť a dôvera. V práci ste tiež veľmi cenená kolegyňa a zamestnankyňa.
 

  • Orchidea

Táto tropická izbová rastlina sa spája s krásou, ktorá je priam magická.  Aj vo váš všedný deň sprevádza vaša myseľ všetko, čo je pekné. Podľa toho vyzerá aj vaša domácnosť, rada ju upravujte a dotvárate do podoby v ktorej sa vaši priatelia a rodina cítia dobre.
 
 
 

  • Ruža

Nielen kvôli sladkastej vôni, ale aj farebnej rozmanitosti, dokáže uchvátiť mnoho ľudí. Ak máte radi ruže, ste vášnivá a vážite si romantické momenty s vašim milovaným. Okrem toho máte sociálne cítenie, rada sa staráte o druhých ľudí a neodmietnete podať pomocnú ruku vždy keď ju niekto potrebuje.

kytice
 

  • Fialka

Vyznačujete sa skromnosťou a zdržanlivosťou, nie ste rada stredobodom pozornosti. Presne ako váš obľúbený kvet ste skôr nežná a trocha hanblivá. Avšak ak už raz muž dobil vaše srdce, vyhral partnerku na celý život.