Nezařazené

Priemyselné plastové obaly

Spoločnosť Schoeller Allibert už viac ako päťdesiat rokov vyrába a inovuje plastové obaly a prepravky pre Váš priemysel. Sme spoločnosť, ktorá Vám svojimi výrobkami napomáha k ľahšiemu uskladneniu či samotnej preprave Vašich produktov či už je to v potravinárskom ale aj v nápojovom, automobilovom, chemickom priemysle ale aj v mnohých ďalších. Sme spoločnosť ktorá vychádza v ústrety Vašim potrebám a preto si u nás môžete jednoducho zakúpiť ale aj prenajať plastové obaly. Naše plastové obaly sú navrhnuté tak, aby spĺňali aj tie najvyššie požiadavky pre potravinársky ale aj chemický či iný priemysel.

kontajnery logistika

Tu ste na správnom mieste. Tu nájdete kvalitné plastové obaly pre Vaše potraviny či iný produkt, ktorý potrebujete bezpečne ochrániť pred jeho znehodnotením či iným poškodením. V našej ponuke nájdete mnoho plastových kontajnerov rôznych rozmerov a nosností. Sú vhodné pre skladovanie všetkých druhov ovocia či zeleniny. Sú navrhnuté tak, aby ich čistenie a následné opakované používanie boli bez akejkoľvek ťažkej námahy a preto s týmito plastovými kontajnermi usporíte nie len čas ale aj námahu. Taktiež tu nájdete skladacie paletové kontajnery, taktiež vysoko vhodné pre uskladnenie Vašich produktov no s týmito kontajnermi usporíte po ich vyprázdnení mnoho skladového či prepravného miesta. Ďalej tu nájdete veľmi praktické takzvané IBC kontajnery, ktoré sú určené pre prepravu a uskladnenie rôznych tekutín, napríklad olejov ale aj iných roztokov a podobne.

plastové prepravky

Tieto IBC kontajnery sú vhodné pre opakovateľné používanie s jednorazovým plastovým vakom, ktorý je vybavený ventilom zabraňujúcim kontaminácii obsahu kontajnera. Jeho optimálne proporcie a teda rozmery zabezpečujú jeho stohovanie ale aj kockovanie pri preprave. Nezabudnime spomenúť taktiež rôzne priemyselné vedrá, ktoré dokonale napomôžu pri práci a teda manipulácii s ich daným obsahom. Tieto vedra nájdete v ponuke v rôznych prevedeniach a objemoch. V ponuke od spoločnosti Schoeller Allibert toho nájdete omnoho viac ako by sa dalo popísať v takejto krátkosti a preto navštívte našu stránku a vyberte si plastové obaly pre Vás.