Podnikanie

Čítajte dôležité informácie na profiloch dievčat.

Najlepšou možnosťou pre mužov, ktorí si chcú užiť nezáväzný sex so ženami z blízkeho okolia, je dnes návšteva sex privátu. Tieto ponuky sú v mnohých mestách početne zastúpené, takže aj v menších mestách na Slovensku dnes majú muži možnosť navštíviť slečnu, ktorá im ponúkne svoje sexuálne služby. Tieto služby dievčat sú za finančnú odmenu, ktorá sa platí pri vstupe na sex privát, vždy pred sexuálnymi aktivitami.

modelka

A tieto ceny sú veľmi rozdielne, takže každé z dievčat na sex priváte alebo slečna ponúkajúca eskort, má svoje vlastné ceny, ktoré sú takmer vždy vyobrazené aj na jej profile na internete. Dnes už existuje viacero solídnych portálov so sex ponukami, ktoré takto robia dievčatám reklamu a tie na ich stránkach na vlastných profiloch informujú klientov o všetkých svojich aktivitách a cenách za ponúkané služby. Asi najdôležitejšie sú aj tak fotografie dievčat, ktoré sú často veľmi pikantné, aby si muži mohli okamžite urobiť obraz o danej dáme. A niekedy je to aj dosť kontraproduktívne, keďže takto zaslepený muž krásou mladej slečny už nečíta ďalšie informácie, ktoré sú veľmi dôležité.

modelka

Preto sa aj mnohým mužom stane, že prehliadnu informáciu o cenách za jednotlivé služby, ktoré takmer vždy závisia aj od času stráveného na sex priváte. Rozdielna je cena za služby poskytované 30 minút alebo 60 minút, čo často muži prehliadnu. No vždy pred návštevou sex privátu muži kontaktujú slečny ohľadom času a miesta stretnutia. Takže najneskôr vtedy je čas na upresnenie cien, ktoré muž pri vstupe ihneď zaplatí. Čítajte preto vždy pozorne informácie na profiloch dievčat a vyhnete sa nedorozumeniam, ktoré sú dosť nepríjemné a pre niektorých mužov aj zahanbujúce. To sa stane v prípade keď pán má pri sebe menej peňazí ako je potrebné zaplatiť a potom smutne odchádza domov alebo do najbližšieho automatu.