Zábava

Tanečná výprava

Už 26. apríla bude dlho očakávaná plavba na rieke Moskva, ktorá je venovaná medzinárodnému dňu tanca! Všetci tí, ktorí si nevedia predstaviť svoj život bez hudby a tanca a sú unavení z dlhej zimy, sa môžu tešiť špeciálnej tanečnej ceste "Radisson Royal".

balet

Ako viete, tanec je jazykom tela a duše. Strávte tento večer v rytme tanca a v dobrej spoločnosti, vychutnávajte si živú hudbu, vynikajúce pokrmy medzinárodnej kuchyne a výhľad na historické centrum hlavného mesta Ruska. Výlet nie je len tanečný maratón, ale skutočná cesta za dobrodružstvom.  

Zábavný program trvá tri hodiny od okamihu odchodu jachty. Organizátori pripravili nielen rôzne aktivity, ale aj množstvo darov. Takže najaktívnejší účastníci súťaží dostanú darčeky z flotily a letových partnerov. Môžu sa tešiť na takéto darčeky:

tanec

  • Certifikáty na plavbu pozdĺž rieky Moskva pre dvoch v kabíne Royal Class z flotily Radisson;
  • Certifikát na prechádzku v kabíne prvej triedy jachty ERWIN;
  • Poznávacie lístky zo Štátneho historického múzea;
  • Certifikáty pre služby britskej siete kozmetických salónov SACO a Beauty-beauty area;
  • Pozvánky na "Klub na patriarchoch", kde nájdete energiu na hodinách jogy, pilatesu a iných praktík;
  • Nakoniec bude hlavnou cenou plavba pozdĺž rieky Moskva v kabíne prvej triedy na jachte Flotilla "Radisson Royal".

noty

A samozrejme, všetkým návštevníkom špeciálnej plavby je ako kompliment uvítací koktail. Tancujte zo srdca, zúčastnite sa odvážne v súťažiach a dajte úsmev a dobrú náladu tým, ktorí sú okolo vás. Všetci hostia si práve tu môžu vychutnať obľúbené skladby v podaní známych virtuózov a spevákov, môžu si vyskúšať kurzy zamerané na tance rôznych národov od učiteľov známej siete tanečných klubov. Páči sa Vám predstava takto stráviť pár dni? Ak to estíhate tohto roka určite neváhajte budúci rok počas dňa tanca.