Podnikanie

Všetko čo potrebujete vedieť o tantra masáži

Keď sa povie tantra masáž, mnohí ľudia pocítia odpor, pretože si ihneď predstavia, erotickú masáž, ktorú musí robiť nejaká lacná deva svojim ženatým klientom v nejakom strip klube. Ak aj vy máte podobnú predstavu, ste na veľkom omyle. Tantra masáže sú nám bežným ľuďom zle interpretované. V tomto zlovestnom termíne je oveľa viac, ako si ľudia myslia. Poďme sa pozrieť na tento typ masáže bližšie.

zenu masiruju ruky

Tantra masáž https://www.tantradiamond.sk/ pochádza z Indie a vznikla ešte dávno pred našim letopočtom. Ide o spojenie meditácie a rituálu. Ak to máme priblížiť v skratke, ide o veľmi hlboké spojenie dvoch ľudí. Tantra masáž dáva nám bežným ľuďom možnosť spojenia v tejto veľmi hektickej a uponáhľanej dobe. Podľa budhistických a hinduistických výkladov ide o spôsob užívania si života telom, mysľou, ale aj svojim duchom. Zdieľame pri ňom svoju zmyselnosť, sexuálnu energiu a vyššie vedomie s druhým partnerom.

Pr tantra masáži môžeme odhaliť svoj skrytý zmyslový potenciál, prostredníctvom tantra cvičení, správneho dýchania, prijatia seba samého, trénovanie empatie k druhému človeku a pocit relaxácie a uvoľnenia. Toto všetko nám ponúka tantra masáž.

Pri masáži odhodte preč negatívne myšlienky. Miesto toho prebuďte svoje zmysly a pozornosť. Masáž sa týka aj oblasti intýmnych partií, preto sa pripravte na pocity slasti, ktoré budú prechádzať vašim telom. Masérka/masér, prípadne vaša blízka osoba vás pred masážou môže vykúpať. Počas samotnej masáže si môžete pustiť orientálnu hudbu, ktorá vám dotvorí tú správnu atmosféru, blízkeho východu, odkiaľ pochádza. Oleje, ktoré sa využívajú, môžu byť aromatické.

indka masiruje zenu

Ak by ste chceli tento zážitok zažiť na čo najvyššej úrovni. Spojiť sa s iným človekom, no nemáte doma partnera, prípadne by ste tento zážitok chceli zdieľať spoločne so svojou polovičkou, môžete využiť služby mnohých masážnych salónov, ktoré sú na to určené. Tie ponúkajú svoje služby od klasických masáži, cez romantické a magické tantry, až po tantry pre páry. Nájdete v nich presne to, čo hľadáte a keď masáž skončí, pocítite slastný pocit uvoľnenia a spokojnosti.