Produkty

Krásne nechty aj na dovolenke

Dostali sme sa do ďalšieho ročného obdobia tohto roka, a tým je leto. S letom si spájame mnoho vecí ako napríklad slnko, voda, teplo a v neposlednom rade dovolenka. My ženy, ako stvorenia ktoré sa o seba starajú vo dne a v noci, máme túto potrebu aj počas letnej dovolenky. Od krásnej a bezchybnej pleti až po samotné nechty, ktoré tvoria neodmysliteľnú súčasť nášho očarujúceho vzhľadu.
Ako zaručiť aby naše nechty boli krásne aj počas dovolenky ? Veľmi jednoducho. Dôležitým bodom je starostlivosť o naše nechty, ktorú môžeme absolvovať návštevou salónu alebo v pohodlí domova. Ak sa rozhodnete pre domácu starostlivosť, môžete sa riadiť nasledovnými radami :

nethy

· Hydratácia olejčekovými zábalmi
· Pilníkovanie a jemné zatláčanie kožtičky
· Ošetrenie pomocou citrónovej šťavy ( efektívne proti lámaniu )

Všetky tieto body vám pômôžu dosiahnuť zdravé a pekné nechty, bez zbytočného lámania či nežiadúcich nerovností.

Ďalším krokom ku krásnym nechtom je ich vyzuálna úprava. Hitom letnej sezóny 2018 je krásna levanduľová farba, ktorá sa nebude vynímať len na vašich plavkách ale aj nechtoch. Fialová farba pôsobí veľmi tvorivo a kretívne a taká môžete byť aj vy pri vašej manikúre či pedikúre. Môžete ju kombinovať so žltou, oranžovou či bielou v podobe kvietkov, ktoré dodajú vaším nechtom ten správny letný vzhľad. Ak ste typ, ktorý sa bojí experimentovať s farbami a preferuje jednoduchosť, ideálnou úpravou vaších nechtov je prostá francúzska manikúra. Veď predsa v jednoduchosti je krása.

červené nehty

Zaujímavou alternatívou pre zmenu vašich nechtov môže byť požitie gélu na nechty. Gélové nechty sa v poslednom období stali veľmi populárne, určite aj vo svojom okolí nájdete kopu nechtových salónov, v ktorých na vašich rukách dokážu vyčarovať naozaj prekrásne nechtové umenie. Pomocou gélu si dokážete vaše nechty predĺžiť a ozdobiť tak ako by ste to s lakom na nechty len márne skúšali. Ďalšou veľkou výhodou je dlhšia trvácnosť, kým lak sa rýchlo zošúpe gél vám na nechtoch vydrží oveľa dlšie.

Na záver neostáva nič iné ako vybrať tú správnu destináciu pre oddych a môžete si ísť užívať leto, vy a vaše krásne nechty.