Produkty

Nábytok, ktorý rozpráva

Mysleli ste niekedy na to, čo by ste mohli urobiť preto, aby sa nám tu všetkým žilo lepšie? Väčšina ľudí myslí sebecky iba na seba. A je to jasné, pretože môžeme vždy argumentovať tým, že keď nebudete na seba myslieť vy, tak na vás nikto nikdy myslieť nebude. Áno, je to pravda. To ale neznamená, že som s tým niečo nechcela urobiť. Chcela som, aby všetky moje činy mali nejaký zmysel. Ale zároveň som chcela aj to, aby všetko v mojom okolí fungovalo podľa mojich predstáv a podľa mojich snov. A to nebolo niečo, čo by malo vyzerať veľmi ťažko. Aspoň chvíľku.

sedačka

Keď sme sa s priateľom odsťahovali z domu, bolo nám jasné, že niektoré veci proste len tak na tanieri nedostaneme. Bolo by hlúpe myslieť si, že to tak môže byť. V konečnom dôsledku však urobíte všetko preto, aby aspoň niečo vyzeralo pekne alebo takmer dokonale.

Chcela som, aby všetko vyzeralo super, ale nemala som na to financie. Preto som sa musela poriadne zaprieť a vymyslieť, ako by to bolo čo najlepšie. Ale našťastie som bola mladá a bola som plná nápadov. Inšpiráciou sa mi stala v prvom rade molitanova pena. Niekedy je jasné, že tie najjednoduchšie veci vedia byť tým najlepším riešením.

Myslela som si, že dokážem byť so všetkým úplne stopercentne stotožnená a dokážem urobiť aj s maličkosti veľkú vec, a to sa mi podarilo. Samozrejme, hlavne vďaka môjmu priateľovi, ktorý mi bol obrovskou oporou.

židle


Je fajn, keď máte pri sebe človeka, na ktorého sa môžete spoľahnúť a s ktorým môžete urobiť všetko a zároveň nič. Vtedy aj recyklovaný nábytok môže vyzerať lepšie, ako by ste si mysleli. Nebojte sa, všetko bude perfektné a všetko bude presne také, aké chcete, aby to bolo. Vtedy sa môžete zaprieť a vtedy môžete urobiť niečo preto, aby veci šli a aby ste sa cítili oveľa lepšie, ako ste sa cítili kedykoľvek predtým. Teraz sa tak cítim ja. A verte tomu, budete sa aj vy.