Bývanie

Čo naozaj vo svojom byte chcete?

Niektoré veci proste chceme a nevieme celkom dobre vysvetliť, prečo to tak je. Je smiešne, že takto rozmýšľame, ale sme ľudia a chceme veci aj bez dôvodu. Noačo, že to tak je, ale jednoducho proste máme pocit, že bez toho náš život nebude celkom kompletný. No nemusíte sa báť, že bude niečo nejasné. Asi je jasné, že niekedy sú to úplné maličkosti. Napríklad, ja som chcela mať celý život v dome sklenené zábradlia. Tiež som nevedela, aký to má dôvod. Proste sa mi to páčilo a vedela som, že to chcem, nech sa deje čokoľvek. Aj keď máte pocit, že niečo nie je v poriadku, mali by ste si stáť za tým, čo naozaj chcete.

balkonek

Mala som dôvody, prečo chcem mať tento doplnok.
Niektorí ľudia chcú mať všetkok drevené a iní by zase neprežili, keby nemali v obývačke hojdacie kreslo. A ja som potrebovala presne toto. Verte tomu, že nech sa deje čokoľvek, ide len o to, čo chcete vy. A keď to chcete, tak by ste sa nemali zameriavať na ďalšie veci. Vedela som, že je to možno len maličkosť. Ale vedela som aj to, že viem tento doplnok poriadne využiť stačí, keď si to budem vedieť vyargumentovať.

metro

Maličkosti, na ktorých záleží
Aj keď som si myslela, že to môj priateľ nepochopí, mýlila som sa. Pochopil to. A vedel, že mi záleží na maličkostiach a že mi záleží na všetkom, čo je okolo mňa. A aj keď by ste si mysleli, že muž takúto potrebu nikdy nepochopí, nie je to celkom tak. Pochopil, čo chcem a pochopil aj to, prečo je to pre mňa naozaj veľmi dôležité. Nakoniec som sa najviac tešila z toho, že mám možnosť urobiť to, čo chcem aj vďaka nemu. Takto si môžem vylepšiť svoj domov, svoj byt a všetko, čo budem chcieť. Som si istá, že toto je niečo, čo bude úžasné. Teraz sa už len musíme zamerať na to, čo chceme ďalej. Pretože každý jeden sen sa musí ďalej posunúť. Aj ten najbláznivejší a najšialenejší. Uvidíte sami, prečo je to dôležité.