Www

Osobný dosah spoločnosti Google sa v štúdii DuckDuckGo dostáva do centra pozornosti

Prehliadač Chrome neukladá vašu históriu prehliadania ani informácie zadané vo formulároch. , ale pri ukončení režimu inkognito sa odstránia . " Ale potom sa hovorí, že režim Inkognito zastaví prehliadaču prehliadaču prehliadač Chrome. Vaša aktivita môže byť stále viditeľná pre: Webové stránky, ktoré navštevujete, vrátane reklám a prostriedkov použitých na týchto stránkach Váš zamestnávateľ, škola alebo ten, kto prevádzkuje sieť, ktorú používate Váš poskytovateľ internetových služieb. "

soukromí
 
HNH? Nová štúdia hovorí, že Google má rád osobné, aj keď ste na hush-hush stránke Inkognito. Čítanie cez zistenia štúdie, nemôžeme viniť, ak ste k záveru, že môžete byť aj superstar myslenie veľké slnečné okuliare bude blázon papy z naháňa vás na letisku.
 
Štúdia DuckDuckGo je nazvaná „Meranie„ Bubble filtra “: Ako spoločnosť ovplyvňuje to, čo kliknete.“ Tu sa Natasha Lomas v TechCrunch pozrel na zistenia štúdie. "DDG počíta, že to nie je možné ani pre prihlásených používateľov vyhľadávania, ktorí tiež prezerajú režim Inkognito, aby zabránili tomu, aby spoločnosť používala svoju online aktivitu na programovanie – a teda tvar – výsledky, ktoré vidia."
 
Ben Schoon v spoločnosti 9to5Google povedal, že „na zhrnutie výsledkov každý test priniesol hlavne jedinečné výsledky s každým kľúčovým slovom bez ohľadu na to, kde bol vyhľadávaný.“

zabezpečení
 
"Väčšina ľudí videla výsledky, ktoré sú pre nich jedinečné, dokonca aj keď boli odhlásení a v režime súkromného prehliadania," povedal jeden nález štúdie.
 
Držte to tam? Ak prezerám v režime inkognito, nezabráni tomu, aby spoločnosť Google používala služby online na vytváranie výsledkov? " Súkromný režim prehliadania a odhlásenie zo spoločnosti ponúkalo veľmi malú ochranu filtračných bublín. Tieto taktiky jednoducho neposkytujú anonymitu, ktorú väčšina ľudí očakáva. V skutočnosti jednoducho nie je možné použiť vyhľadávanie a vyhnúť sa jeho filtračnej bubline."