Kultúra

Pravidelný sex bez prekážok pomáha vášmu zdraviu

Ak vás trápia problémy s erekciou, sex si nemôžete logicky užívať na sto percent, a preto ich treba riešiť čím skôr. Nepodceňujte, že to s vami ide „dole“ vodou a začnite si milovanie opäť užívať.

Vaša prostata sa vám poďakuje
Pravidelný sex má pozitívny vplyv na vašu prostatu. Keďže „tam dole“ žijete, prostata neostáva ležať prachom, musí pracovať a tým znižujete riziko vzniku rakoviny, ale aj iných – o čosi menej vážnych – zdravotných komplikácií.
Žena v modrom tielku leží bruchom dole na posteli a zvodne sa pozerá
Ste mrzutí? Možno máte málo sexu
Pri sexe sa vám do tela vyplavuje viacero dôležitých hormónov. Jedným z nich je aj oxytocín, ktorý je nazývanie taktiež hormónom lásky. Ak teda chcete opäť vidieť svet cez ružové okuliare, zapracujte na svojom sexuálnom živote.

Za úbytkom síl a životnej energie môže stáť nedostatok testosterónu
Muži, ktorí sa milujú pravidelne, majú vyššie hladiny testosterónu. Je to vedecky potvrdené aj dokázané. Nedostatok tohto hormónu stojí za mnohými ťažkosťami. Môžete pociťovať nadmernú únavu, stres alebo menej vládať. Jednoducho muž s nedostatkom testosterónu stratí životnú energiu. Odrazí sa to aj a vašej potencii, takže zbytočne neriskujte.

Aby ste sa v noci nebudili
Muži sú od prírody nastavení tak, že potrebujú zo seba pravidelne odbúravať nahromadenú sexuálnu energiu. To nejde inak ako pri sexe. Samozrejme, že existujú aj iné – svojpomocné prostriedky, povedzme si však na rovinu, nie je to ono. Nahromadená sexuálna energia môže spôsobovať poruchy spánku, pričom nehovoríme o klasickom budení sa uprostred noci, ale o vážnych a dlhodobých problémoch so spánkom. To, kam môže nespavosť viesť, snáď ani nemusíte vysvetľovať.
Detail na ženský zadok v čipkovaných spodných nohavičkáchstyle=“width: : 640px; height: 426px;“>
Perlička na záver
Tak a na záver ešte jedna zaujímavosť. Podľa štatistík, musí s pravidelným sexom zarábajú viac peňazí. Naopak tá, ktorí trpia poruchami erekcie, majú v tejto oblasti vážne ťažkosti. Takže ak od vás najbližšie vaša partnerka bude chcieť novú kabelku alebo topánky, viete čo jej na to máte povedať.