Produkty

Pleťové krémy, ktoré Vás omladia aj vo vyššom veku

Vek bohužiaľ nezastavíme a s ním ani pribúdajúce vrásky či zníženú celkovú elasticitu pleti. Dámy v zrelšom veku preto vo vysokej miere dbajú na to, aby si udržali pleť čo najdlhšie zdravo vyzerajúcu a sviežu. Pre dokonalú pleť aj vo veku vyššom je však potrebná správna a účinná starostlivosť prípravkami, ktoré sú špeciálne určené na typ pleti pre zrelé dámy. Tým správnym výberom pri starostlivosti o pleť vyššieho veku sú pleťové krémy 50+ Vašej obľúbenej a vysoko účinnej značky Shemen Amour, ktoré zrelej pleti dodajú presne takú starostlivosť, akú potrebuje.

pleťový krém ružový

Tieto krémy obsahujú všetky významné prvky, ktoré sa o Vašu pleť postarajú naozaj dokonale. U zrelej pleti je najdôležitejšia hydratácia a na celej čiare vyhrávajú v takejto starostlivosti hydratačné krémy s protivráskovými a liftingovými účinkami spolu s kolagénom. Vo vyššom veku pleť už nie je taká pružná a elastická, ako „za mlada“, preto je vhodné jej pomôcť s tým, aby znova svoju pružnosť a elasticitu nabrala.

V našej ponuke nájdete všetky produkty, ktoré potrebujete na správnu starostlivosť o pleť. Denný krém s minerálmi z Mŕtveho mora, kolagénom, zlatým práškom, kyselinou hyalurónovou a antioxidantami Vašu pleť rozžiaria a prinavrátia jej pružnosť. Ich inovatívne zloženie spomaľuje tvorbu vrások na tvári a krku a je účinné v boji s pigmentami. Denný krém môžete navyše využiť ako dokonalú podkladovú bázu pod make-up a Vaša pleť bude chránená aj pod líčením.

pleťový krém denný

Nočný krém Vašej pleti poskytne dokonalý komfort čo sa týka regenerácie a detoxikácie pokožky počas nočného spánku. Takto zregenerovaná pleť počas noci je ráno nádherne svieža a odpočinutá. Nočný krém má podobné účinky ako krém denný – spomaľuje tvorbu vrások a pigmentových škvŕn, pokožku hydratuje a dodáva jej potrebné živiny. Nočný krém navyše obsahuje vysokú koncentráciu konopného oleja, zlata a minerálov z Mŕtveho mora, vďaka ktorým pleti dopraje maximálnu mieru regenerácie.

Všetky určite dobre viete, že vek je len číslo a s našimi účinnými krémami budete mať krásnu a mladistvú tvár, ktorá o Vašom veku určite svedčiť nebude.