Krása

Šampúch

Šampúch nie je samozrejme normálny pán. Ale pre mňa je aj tak VEĽKÝ PÁN. Hlavne pre moje vlasy a vlasy mojich detí. Deti sú v puberte. A ako iste poniektorí z vás z osobnej skúsenosti viete, človeka Pubertu len tak niečo nepresvedčí. A obzvlášť niečo, čo mu odporučí rodič. Lenže on to dokázal. Urobila som ÚPLNE SAMA mexickú vlnu. Takú tú, čo musí na zápasoch robiť CELÝ ŠTADIÓN DIVÁKOV. A ja som to dala od nadšenia sama!

vlasy

Ako to dokázal?

 
Viem. Prezradím aj vám, aby ste aj VY VEDELI a mohli šíriť dobré meno šampúcha ďalej.
Takže šampúch je šampón. Nepredstavujte si nijakú krásnu umelohmotnú fľaštičku s penivým obsahom. Vyzerá ako pampúch a pretože je tuhý, tak ho môžu zabaliť aj do papierovej krabičky alebo papierového obalu. A veru to aj pre úctu k prírode robia. Teda, nie že by to bol naozaj pampúch. Iba sa na neho podobá. Šampúch je teda slovná hračka pre „šampón“ a „pampúch“. Dobré, nie? Toto chutné pomenovanie vymysleli v roku 2014 v slovenskej značke Ponio. A úplne ten názov zľudovel.

Takže, už vieme, že ide o tuhý šampón, ale nevieme prečo. To preto, lebo klasický tekutý šampón obsahuje z najväčšej časti vodu. No a múdrych ľudí napadlo: NAČO NOSIŤ DOMOV VODU, keď vodu doma máte? A tak si kúpite iba pampúch zložený z ingrediencií, ktoré doma nemáte a vodu pri umývaní vlasov dodáte vlastnú. Čo sa týka zloženia – a to je na tom rovnako fantastické ako absencia vody – ide o ÚPLNE PRÍRODNÉ PRODUKTY. Obsahuje tenzidy rastlinného pôvodu, extrakty z liečivých rastlín, prírodné oleje a podobne. Zloženie sa líši od toho, na aký typ vlasov sú určený. A neexistuje typ, na ktorý by ste šampúch nenašli. A ani človeka. Je totiž vhodný pre žienky, mužíkov, aj detičky.
Ešte si teda povedzme, ako sa používa.
Je to jednoduché. Vlasy si namočíte. Vezmete šampúch do ruky a pošúchate si s ním vlasy. Potom šampúch odložíte na suché miesto, napríklad do mydelničky, a prstami si ho na vlasoch rozpeníte. Potom už vlasy iba opláchnete.

list

A výsledok?

 
Výsledkom budú vaše čisté, kvalitné, lesklé, hydratované, dobre sa rozčesávajúce vlasy. Naozaj, mám to vyskúšané.
Takže toto je moja nová láska. Myslím, že bude aj vaša. Vyskúšajte, priatelia.

Šampúch
4.7 (93.33%)3