Bývanie

Nový štýl bývania

Ak hľadáte svojský štýl bývania Môžete si vybrať z týchto piatich jednoduchých tipov. Tieto typy obsahujú nápady ktoré vás môžu osloviť a môže tieto typy obsahujú nápady ktoré vás môžu osloviť a môžete aj využiť prakticky už hneď.
 starožitný gauč

  1. Svetlý priestranný domov

Ak Máte radi veľký priestor Prečo si ho aj hneď poriadne nepresvetliť. Začnite oknami. Ak máte vo vašom bývaní málo okien môžete si vytvoriť ďalšie okná ktoré váš domov dokonalé presvetlia. Avšak toto môže byť náročnejšia investícia ale efekt môže byť dokonalý. Avšak Ak nechcete príliš moc investovať Môžete si svoj domov osvetliť aj pomocou lámp, lustrov alebo bodových svetiel ktoré vás vyjdú lacnejšie. Však chcete iba rozšíriť svoj priestor Môžete to urobiť tak že zbúrať niektoré časti ktoré môžu zväčšiť priestor až o niekoľko percent. Napríklad Ak máte malú kuchyňu môžete si rozšíriť i tak že ju spojíte s obývacou miestnosťou.
 rodinný dom
2. Ak v meste Ak chcete si priniesť vidiecke prostredie do svojho domova Môžete to urobiť aj tak že si zariadite podľa vidieckeho štýlu. Služby môžete zmeniť aj vďaka dreveným obkladom či dlažba nábytku a skriniam ktoré mám hneď pripomenúť bývanie na vidieku. Vidieť Môžete napodobniť aj tak že namiesto kamenných podláh si dáte drevenú alebo využitie kobercový štýl.
 
3. Ak máte radi skôr modernejšie bývanie môžete to urobiť tak že si svoje bývanie s modernizuje podľa najnovších trendov teraz fičia. Napríklad svoju obývačku môžete zmeniť na modernú aj vďaka rohovej sedačke, novšiemu konferenčnému stolíku či skrinkám okolo vašej televízie.
 
4. Pre tých ktorí majú radi Retro Môžu svoje bývanie zmeniť a tak že si na steny na lepia tapety prípadne sa vracia do doby keď pršalo staršie stolíky či skrinky ktoré pripomínali 20 storočie. Do retro štýlu sa môžete vrátiť aj Vďaka detailom ktoré zmenia vaše bývanie na nepoznanie.
 černé rámy oken
5. Tento štýl je zmiešaný. Ak sa neviete rozhodnúť môžete využiť z každého rožku trošku. To znamená že ak chcete aby bolo vaše bývanie a moderné a Retro aj vidiecke Môžete si svoje bývanie zariadiť tak že do každého kútu svojho bývania Využite jeden zo svojich štýlov.