Produkty

Nie je holiaci strojček ako holiaci strojček

Mať do hladka perfektne vyholenú tvár bez jediného poranenia býva pre niektorých mužov problém. A nie len to. Rovnako býva problém aj upraviť si bradu, kotlety, alebo fúzy. Najčastejšie býva problém v nevhodnom holiacom strojčeku. Vybrať ten správny je ale v dnešnej rozsiahlej ponuke náročné. To čo vyhovuje vášmu priateľovi, nemusí vyhovovať vám. Takže výber je len a len na vás.
Vyberte si strojček presne pre vás.

pomůcky na holení

Citlivá pleť.
Ak vás svrbenie a pálenie pokožky po oholení núti nosiť často strnisko máte asi citlivú pleť. Aj pre vás existujú holiace strojčeky, ktoré sú vybavené chladením.  Ďalšou možnosťou je investovať financie do strojčeka, ktorý obsahuje dávkovač gélu. Počas holenia sa trenie medzi pokožkou a strojčekom vďaka gélu zníži a pleť nie je tak dráždená.
Hlavica či planžeta.

Hlavicový strojček
Tento typ si poradí s dlhšími, ale aj kratšími fúzmi. Využijú ho hlavne muži, ktorí radi menia vzhľad. Je jedno či ste sa holili včera, alebo ste sa rozhodli oholiť niekoľko dňové strnisko – hlavicový holiaci strojček si poradí s akoukoľvek dĺžkou vašich fúzov.

Planžetový strojček
Je určený pre mužov, ktorí dávajú prednosť hladkému a častému holeniu. Ak máte svoj štýl a potrpíte si na upravenej štýlovej brade, či dokonalých fúzoch obzrite sa po tomto type strojčeka. Oceníte jeho presnosť.

Vyberte si strojček aj podľa funkcií, ktoré obsahuje.
Ak radi cestujete, alebo máte radi stráviť pár dní v prírode investujte do dobíjacích holiacich strojčekov. Takto môžete mať hladkú tvár aj počas stanovania. Je síce pravda, že doba holenia pri nabitom holiacom strojčeku sa pohybuje od 20 do 50 minút (v závislosti od typu), ale aspoň sa nevrátite domov po týždňovej stanovačke s bradou.

strojek

Každý deň je pre vás hra o čas. Ledva sa stíhate najesť, osprchovať, utekať do práce,…? Potom bude pre vás ideálny holiaci strojček s funkciou Wed/Dry. Môžete sa s ním holiť na sucho, ale aj v sprche (aspoň nebudete musieť upratovať oholené fúzy)