Produkty

Cestujte spolu s domom

Predstavte si, že už nechcete žiť v danom meste, dokonca by ste sa radi pozreli aj do susedného štátu a možno aj na dlhší čas, ale problém nastáva s bývaním, ktoré si musíte zohnať. Ak by ste vlastnili mobilheim, tak to máte vlastne vyriešené, dom si zoberiete so sebou. Máte ich k dispozícii v ponuke na internetových stránkach.

Rodinný dom

Stavať rodinný dom je náročné po každej stránke, no mnohí si však chcú splniť sen o bývaní v dome a pritom cestovať, tak si kupujú alebo požičiavajú karavány. S nimi sa môžu premávať po cestách a zastaviť práve tam, kde sa im to páči a stráviť tam nejaký čas. Mobilné domy sa dostali do povedomia zákazníkov len nedávno, ide totiž o akýsi kompromis medzi rodinným domom a spomínaným karavánom.

Výroba mobilných domov má už 80-ročnú históriu, stavať ich začali v USA, kde sú dodnes veľmi rozšírené a odtiaľ sa dostali do celého sveta. Ujali sa ako bývanie, ale aj na kancelárske, ubytovacie či podnikateľské účely. Záujemcovia si môžu kúpiť mobilné domy, ktoré sú kompletne vybavené, majú kuchyňu, obývaciu izbu, kúpeľňu a WC a spálňu. Záleží na požiadavkách, ktoré na mobilheim majú.

home

Pre menej náročných zákazníkov je k dispozícii mobilný domček BK Purbeck euro-mobilnedomy.sk s vyvýšeným stropom a sedlovou strechou. Vstup do domu je len jeden, ďalšie dvere sa nachádzajú vedľa hlavného vstupu zvonka a vchádza sa nimi do miestnosti s plynovým kotlom. Domček má plastové okná s dvojitým zasklením a ich súčasťou sú aj žalúzie, a to v každej izbe. Obývacia izba je vybavená kobercom a malou sedačkou, ktorá je umiestnená pod predným oknom, no vybaviť si ju môže každý zákazník podľa vlastných predstáv. Kuchyňa má pôdorysný tvar písmena „L“, je v nej barový pult, varná doska elektrická, rúra a gril, nerezový drez a chladnička. Spálňa je zariadená, je tam skriňa s manželskou posteľou, ďalšie 2 izby sú vybavené 2 posteľami, v kúpeľni je sprchový kút, WC a umývadlo a ešte jedno umývadlo s toaletou sa nachádza vedľa kúpeľne. Domček má dispozíciu 4+kk, má tri spálne a rozmery 11,5×3,7m. Je určený pre početnejšiu rodinu.