Podnikanie

Čistý priestor

Ponúkame Vám čistotu. Kvalitné upratanie Vašich kancelárií, jedální, obchodných priestorov a mnoho iného Vám poskytneme cez náš upratovací servis GRANT. V oblasti upratovacích služieb je naša značka GRANT už od roku 1995 odkedy poskytujeme upratovanie všade, kde je to potrebné. Ponúkame upratovacie služby pri pravidelnom bežnom upratovaní, ale aj špeciálne dezinfekcie priestorov už do 24 hodín ako je chemická dezinfekcia postrekom no aj dezinfekcia ozónom. Tieto dezinfekcie sú účinné pri likvidácii vírusov, baktérií, plesní ale aj roztočov. Dezinfekcia ozónom je pomerne nová metóda čistenia, no je vysoko účinná a je možné ju použiť takmer v každom priestore, dokonca aj v aute.

profesionálny čistič

Gastro, školstvo, zdravotníctvo, rôzne prevádzky či kancelárske priestory, byty a domy nevynímajúc. Ozón je prírodná látka ktorá čistí a dezinfikuje, je vhodné ju použiť aj pri citlivých osobách, pretože nezanecháva žiadne pachy a po cca 20 minútach sa rozpadá a premieňa na kyslík. Týmto nespôsobuje žiadne alergické reakcie a nemá žiadny negatívny vplyv na pokožku a celkové zdravie človeka ako sa to môže stať, respektíve bežne sa stáva pri chemickom postrekovom dezinfikovaní priestorov. Samozrejme, pri dezinfekcii priestorov ozónom je nevyhnutné zamedzenie prístupu ľuďom, zvieratám no taktiež rastliny by sa mali premiestniť mimo dezinfikovaný priestor. Postačuje to len na čas dezinfekcie kde je prítomný len personál vykonávajúci túto dezinfekciu.

dezinfekcia priestorov

Samozrejme sme k dispozícii nonstop denne ako aj počas sviatkov. V našej ponuke nájdete aj upratovanie po rôznych podujatiach ako sú napríklad koncerty, mítingy a mnoho ďalších podobných podujatí. Neváhajte nás kontaktovať v rámci firmy, spoločnosti ale aj súkromne. Zachovávame sto percentnú diskrétnosť a preto môžete pokojne zveriť do našich rúk upratanie a dezinfekciu vo Vašej domácnosti rovnako tak ako vo firme či inej spoločnosti. Tieto kvalitné služby ponúkame ako upratovanie v Poprade https://upratovanie-grant.sk/, Vysokých Tatrách, Kežmarku a v Spišskej Novej Vsi.