Podnikanie

Byť mladý ešte raz

Keď si bol mladší, tak si zvykol dostávať viac sexuálnych ponúk? Chcel by si tie časy vrátiť? Vtedy si mal pocit, že sa o teba idú ženy potrhať a teraz si im ukradnutý? Ako si vrátiť stratený šarm? Kde zmizla tá tvoja charizma, ktorú si mal, keď si ich dokázal tak očariť a ohúriť? Čím to bolo? Dalo by sa to ešte niekedy vrátiť späť alebo sú tie časy už nenávratne stratené? Bolo by možné vrátiť sa ešte do tých čias? Alebo priviesť nejaké ďalšie také časy, ktoré budú tie pravé a očarujúce?

girls-520053_1920

Taký návrat do mladých čias. Keď bol život gombička, to by si prial snáď každý z nás. Nemuseli sme riešiť s kým dnes skončíme v posteli a vždy sa niekto pritrafil. Išlo to tak jednoducho a ľahko. Ani sme nevedeli ako sme nejakú slečnu namotali a na druhý deň sme si vôbec nepamätali, či sme s ňou aj niečo mali a nie to ešte aj jej meno. To boli krásne časy. Ako sa hovorí staré dobré časy. No, sú nenávratne preč a dnes máme problém si nejakú ženu zohnať, ktorá by s nami niečo chcela mať. Už keď je to veľmi akútne a tlačí nás, tak na veľa sa niekto uskromní.

male-4894755_1920

Keď ste ale starší, tak by ste nemali napriek tomu svoj život zahadzovať. Je dobré, aby ste sa udržiavali vo forme. Aj v tej sexuálnej. Nech potom nemusíte ľutovať, že ste niečo vo svojom živote zmeškali. Keď ste dospeli až do tohto veku, tak by ste si mali byť vedomí toho, že máte oveľa viac možností ako keď ste boli ešte mladí. Život je už o niečom inom a ponuky na sex si môžete vyhľadať vy sám. Nemusíte čakať, že sa nejaká na diskotéke na vás chytí. Buďte vy ten aktívny, ktorý bude namotávať tie ženy, ktoré oňho stoja. Zvýšite si sebavedomie a nemôžete sa ohliadať neustále za minulosťou. Tú už nevrátite. Nastali nové časy a treba si ich začať užívať. Nič netrvá večne a vaša mladosť sa skončila. S tým sa musíte zmieriť, ale treba začať nanovo v tejto role.