Produkty

Odolávajú prachu aj vode a dajú sa opätovne uzatvárať-zip vrecká

Rýchlo robíme mnoho činností, pretože ako hovoríme, taká je doba. Nie sme ochotní čakať dlho takmer na nič, čo znamená, že aj bežné činnosti sa snažíme urýchliť, a podľa toho dokonca nazývame aj naše pomôcky, ktoré používame každý deň. Napríklad rýchlo uzatváracie vrecká na potraviny či drobné predmety majú vo svojom názve tiež slovíčko „rýchlo“.

Skryte si svoje poklady

Držať krok s dobou môže byť niekedy aj vyčerpávajúce, ak si uvedomíme, že sme neustále v behu, oddych a relax je pre nás luxus, ktorý ak si nemôžeme dovoliť, tak sme z toho frustrovaní. Náš život sa stal zložitý, takže niet divu, že máme chuť občas sa zastaviť a spomaliť aj všetko okolo nás. Triedime si priority a veľa času nie sme ochotní venovať činnostiam, ktoré považujeme za nepodstatné. Z tohto dôvodu vyhľadávame čo najpraktickejšie pomôcky, ktoré nám ušetria väčšinu z nášho vzácneho času.

Upratovanie nás neminie priebežne alebo ak máme na mysli veľké poriadky, tak tie sú zvyčajne pred sviatkami alebo pri zmenách ročných období, kedy si triedime aj šatník a všetko staré a nepotrebné likvidujeme alebo aspoň odkladáme na horšie časy. A sme pri probléme, kam s tým množstvom napríklad predmetov, ktoré majú malé rozmery, jednotlivo položené sa určite stratia a rozsypú ako napríklad bylinky či sypané čaje. Tu nám výbornú službu urobia ZIP sáčky, ktoré sa uzatvárajú na zip alebo posuvným jazdcom.

Vložte a zazipujte

Plastové vrecká s rýchlym typom uzatvárania zip sacky sa vyrábajú z priesvitného, odolného plastu, čo je ich výhodou, lebo všetko, čo je vnútri, vidíme na pohľad a nie je nutné otvárať ich, hoci zip je použiteľný mnohokrát, tak isto ako posuvný jazdec. Vrecká môžu mať aj dierku, ktorá umožňuje zavesiť ich, napríklad v predajniach ako obal tovaru, ktorý je vystavený a je na predaj. Všetko v nich je dobre chránené pred napadnutím vlhkosťou, prachom alebo aj škodcami, každý kúsok budete mať po ruke v prípade potreby a v rovnako dobrom stave ako pred uložením. Pri balení s počtom 10 alebo 100 kusov ich budete mať poruke kedykoľvek.