Bývanie

Vianočné trendy 2018

Kedysi sme vo filmoch obdivovali americké domy ktoré boli ozdobené svetielkami, sobmi a ozdobovanie trvalo takmer celý deň. Nechýbal Mikuláš so saňami ani snehuliaci. Tieto exteriérové výzdoby sa však v posledných rokov objavujú i v slovenských uliciach. Dokonca sú ľudia ktorí si každoročne menia vianočné dekorácie. Čo dizajnéri hodnotia ako tohtoročné top trendy?

vánoce

  1. Pastelové farby

Zabudnite na červeno zelenú a bielu farebnú schému. Hitom budú pastelové farby. Vyzdobte vianočný stromček farbami ako sú ružová, fuksiová, modrá, zelená a biela. Zlaté hviezdy dodajú šmrnc dekoráciám.

  1. Prírodný dizajn

Ak chcete naozaj modernú a elegantnú vianočnú výzdobu vyberte si úzke dekorácie na vianočnom stromčeku s neutrálnymi farebnými ozdobami. Použite jemné ozdoby ako biela, šedá a béžová.

  1. Závesné ponožky

Dosiahnite teplý, mäkký a rustikálny akcent vianočnej výzdoby s kockovými ponožkami zavesenými nad krbom.  Kombinácia zelených a čiernych farieb prinesie moderný dojem.

ozdoby

  1. Stojan na stromček

Ak sa zaujímate o to, ako pokryť nevzhľadné dno vášho vianočného stromčeka, môžeme vám predstaviť vynikajúci nápad. Skúste stromček vložiť miesto do stojana do drevených saní.  

  1. Čierna laterna

Do tohto lampáša sa zmestia sviečky akejkoľvek farby a štýlu podľa vášho výberu. Sviečka tlejúca v lampióne spraví váš dom príjemným a hrejivým.

  1. Drevo

Namiesto toho, aby ste  palivové drevo ukladali do koša, umiestnite ho do štýlového držiaka dreva. Drevo bude na očiach a zútulní miestnosť.  Vyzerá to skvele.

  1. Kvety ako ozdoba na stromčeku

Kvety najviac vyniknú na stromčeku s vločkami. Je to vskutku elegantný a luxusný kúsok na stromčeku ktorý vám bude závidieť nejedna návšteva i z dôvodu netradičnosti tejto dekorácie.

  1. Drevené dekorácie

Prineste si krásu prírody do domu. Využite drevo ako stolovú výzdobu, napríklad ako podložky pod poháre. Dosiahnete tak prírodný no jedinečný vzhľad stolovania.