Krása

Ako vyzerať neodolateľne

Každá z nás žien chce vyzerať neodolateľne a príťažlivo. No nie všetky vieme ako to docieliť. Niektoré z nás majú problém prísť na to ako sa o seba starať aby sme vyzerali dobre. Nie je to však nič zložité a určite to zvládnete aj vy! Stačí iba zopár trikov a dokážete to ľavou zadnou. Zvládne to každá žena ak sa naučí dodržiavať zopár každodenných zvykov.

bruneta

V prvom rade sa zameriame na tvár. Už ste určite počuli o tom, že tvár je dobré denne čistiť od rôznych nečistôt, ktoré sa na pleti usadia počas celého dňa. Z istej časti je to marketingový ťah kozmetických spoločností aby sme si kupovali rôzne prípravky na tvár.

No zo strany druhej na tom je niečo pravdy. Ja osobne preferujem si umývať každý deň tvár čistou vodou, iba občas použijem nejakú pleťovú vodu. Čo však používam je prípravok z bahna, ktorý slúži ako maska na pleť a zároveň ju aj dokonale odlíči. Ak sa líčite obyčajná voda nepomôže odstrániť všetky produkty.
Na tvár už používam iba obyčajný krém bez vône a farbív. Nič viac na tvár nepoužívam. V jednoduchosti je krása a to platí aj pri líčení. Ak sa neviete nalíčiť skúste si pozrieť nejaké videá a natrénovať si to doma. Takto získate prax a budete vyzerať dokonalo.

kráska

A čo naše telo? Samozrejme, že aj to musí vyzerať dobre. Určité veci nevieme ovplyvniť, no aj tu platí, že sa o neho musíme pravidelne starať. Ako? No predsa kvalitnou stravou a pohybom! Pravidelný pohyb nie len pomôže zlepšiť našu postavu ale dokonca sa prejaví na našom zdraví ale aj pleti. Pomáha tiež zlepšiť náladu. Ak sa cítime dobre, pôsobíme a vyžarujeme to aj navonok. To teda určite prispieva k našej neodolateľnosti.
No a čo ešte? Predsa oblečenie nesmie chýbať! Dobrý vkus a krásne oblečenie iba podčiarkne ženskú krásu. Stavte na ženské prvky ako sú šaty, sukňa či lodičky. To len zdôrazní ženskosť a prispeje k tomu aby sme pôsobili neodolateľne a úžasne!